Doprava a platba

Doprava 
Doprava po České a Slovenské republice pomocí Zásilkovny
1. Doručení na výdejní místo (Zásilkovna):
ČR 89 Kč
SK 91 Kč (4 eura) 
Zásilka bude doručena na výdejní místo dle Vašeho výběru. O doručení zásilky budete informováni e-mailem, či sms. Prostřednictvím sms Vám přijde kód pro vyzvednutí zásilky. Zásilku zkontrolujte zda není její obal poškozen. 
Po obdržení platby bude zásilka námi zabalena a doručena dopravci ve lhůtě 1-7 pracovních dnů, při druhu produktu "dle tvých představ" na míru se může doba prodloužit na 14 dnů z důvodu personalizované výroby. Dopravce dále doručuje zásilku během několika pracovních dní, avšak během mimořádných situací a svátků, například Vánoc se může tato doba prodloužit. Za dobu dodání zásilky dopravcem nezodpovídáme. Zásilka je dále uložena na výdejním místě 7 dnů. 
2. Doručení domů (Zásilkovna) 
ČR 109 Kč
SK 151 Kč (6 euro) 
Zásilka bude doručena k Vám domů dle Vaší vyplněné adresy, kterou doporučujeme před odesláním objednávky zkontrolovat. O doručení zásilky budete informováni e-mailem, či sms. Při doručení zásilku zkontrolujte zda není její obal poškozen. 
Po obdržení platby bude zásilka  námi zabalena a doručena dopravci ve lhůtě 1-5 pracovních dnů, při objednávce přívěskoznámky se může doba prodloužit na 14 dnů z důvodu personalizované výroby. Dopravce dále doručuje zásilku během několika pracovních dní, avšak během mimořádných situací a svátků, například Vánoc se může tato doba prodloužit. Za dobu dodání zásilky dopravcem nezodpovídáme. 
Možnosti platby 
Bankovním převodem 
Postup: Zvolení platební metody - převodem, dále vyskočí údaje o platbě které zadáte v aplikaci Vaší banky.
 
Prostřednictvím platební brány Stripe: 
Poskytovatel platební brány je  Stripe, Inc. Kontaktní email na společnost Stripe, Inc. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám: 
info@stripe.com

Platby kartou VISA, VISA Electron, MasterCard, Diners Club, Apple Pay.  

Průběh platby kartou:  
Možnosti platby 
- bankovním převodem 
- prostřednictvím platební brány Stripe: 
Poskytovatel platební brány je Stripe, Inc. Kontaktní email na společnost Stripe, Inc. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám: 
info@stripe.com

Platby kartou VISA, VISA Electron, MasterCard, Diners Club, Apple Pay.  

Postup platby kartou:  
- Volba platební metody - výběr platby kartou 
- Zadání údajů
- Ověření platby 
- Dokončení platby 
Průběh platby Apple Pay 
Platba pomocí Apple pay je skoro stejná jako platba kartou, je potřeba mít webový prohlížeč Safari a zařízení od společnosti Apple, které má funkční Touch ID nebo Face ID. Pro funkčnost platební metody je nutné mít uložené platební údaje vaší karty v Apple Wallet 
Postup platby Apple Pay
- Výběr platební metody Apple Pay
- Výběr karty z Apple Wallet
- Potvrzení platby
- Dokončení platby
 

     

    ~ Nejoblíbenější produkty našich zákazníků ~

    Nebaví tě prohlížet si všechna vodítka, obojky a sety 🤷 Potřebuješ rychlý dárek pro pejskaře, nebo něco jednoduše vybrat pro sebe a svého chlupáče? Udělali jsme pro tebe seznam produktů, které si u nás naši zákazníci kupují nejčastěji 🤩